פתרונות הצללה חכמים לגינה

אם בעבר פתרונות הצללה לגינה היו פשוטים, לא השתלבו בסביבה והיו בעלי עמידות נמוכה לתנאי מזג האוויר, הרי שכיום עם התפתחות הטכנולוגיה ורצון הלקוחות ליהנות מחוויית אירוח מושלמת, ניתן לשלב פתרונות הצללה חכמים, חזקים ומעוצבים בכל גינה, בין אם בגינה בבית פרטי או בגינת גג.

אנו כסטודיו לעיצוב ואדריכלות נוף מוביל רוצים לספק לך את פתרונות ההצללה הטובים והמיוחדים ביותר, שייתנו מענה פונקציונלי ואסתטי כאחד. איך אנו עושים זאת? בעזרת הקפדה על בחירה נכונה של חומרי הגלם ובניית תוכנית עיצוב חדשנית ומסודרת המאפשרת לנו להגיע לתוצאות הרצויות בעיצוב כל סוג של גינת יוקרה בכל סגנון.

עיצוב פונקציונלי חכם לגינה

כחלק מתוכנית העיצוב הקפדנית שאנו מכינים אנו מביאים בחשבון את כל האלמנטים המשפיעים על בחירת הפריטים לגינה: תוואי השטח, המיקום, גודל הגינה, שאר חלקי הבית, רצון הלקוח כמובן, תקציב ועוד. אנו נעזרים בניסיון הרב שלנו בתחום ודואגים לספק ללקוחותינו את פתרונות ההצלה המתקדמים ביותר.

כיום ניתן להתקין סוככי הצללה וקירוי וכן מערכות סגירות חורף מתוחכמות, חדשניות ומעוצבות ברמה הגבוהה ביותר, אשר מאפשרות לנו לשלבן עם שאר מרכיבי הגינה החל ממפתן הבית והיציאה אל הגינה אל הדק ואל פינת האירוח, דרך התאמתן לבריכה ולאלמנטי מים אחרים אם יש, לצמחיה, למטבח החוץ במידה וקיים ועוד.

חשיבות חומר הגלם והתאמתו לגינה

כאשר אנו מתכננים מראש את כל מרכיבי הגינה, קל יותר להגיע לתוצאה מספקת. אנו נעזרים בהדמיות אשר עוזרות גם לנו וגם ללקוח להבין בדיוק מה הולך להיבנות, היכן ובאיזו צורה ומאפשרים לבעלי המקצוע המתאימים והמנוסים ביותר להשפיע על בחירת כל מרכיב ומרכיב בידיעה שחלומות יכולים להתגשם רק כאשר הם מתאימים למציאות.

לשמחתנו כאמור יש כיום שפע של פתרונות הצללה מתקדמים, בין אם מאלומיניום, עץ או כל חומר גלם אחר שנבחר, פרגולות צפות ומערכות נפתחות אשר מאפשרות לנו לנצל את השטח בצורה האופטימלית ולהביא לידי ביטוי את יופי הגינה תוך כדי ניצול מירבי של החלל.

את כל אלה אנו מבצעים רק לאחר שאנו בוחרים בקפידה את חומרי הגלם המתאימים ביותר למזג האוויר, לכיווני השמש, לגודל הגינה, לצמחייה וכדומה, ומוודאים היתכנות הנדסית לביצוע.

עיצוב גינות יוקרה – פתרונות הצללה מתקדמים

לקביעת פגישת היכרות ויצירת תוכנית עיצוב מלאה לגינה כולל קירוי, חיפוי וכדומה השאירו פרטים ונשמח להיפגש ולספק ייעוץ מקצועי ומקיף בתחום עיצוב גינות ואדריכלות נוף ועוד.

תפריט